Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. ІІ етап

ІІ етап робіт. Чорнові роботи

 • Посилення існуючих конструкцій (за необхідності).
 • Пробиття проектованих отворів, влаштування ніш. На пробиття отворів у несучих стінах необхідно виготовити та погодити проект. Не ризикуйте своїм життям та життями інших мешканців будинку.
 • Зведення нових перегородок і стін.

Після цього можна замовити двері, по факту остаточних розмірів отворів.

 • Заміна вікон та підвіконників. Після встановлення вікон і підвіконників необхідно їх відразу упакувати поліетиленовою плівкою, на підвіконня настелити оргаліт щоб уникнути подряпин.

Це необхідно зробити саме на цьому етапі, оскільки на подальших етапах недопустимі перепади температур та вологості.

 • Влаштування відкосів віконних і дверних отворів.
 • Розводка електрики.

Електропроводку в кімнатах можна прокласти в стінах або по підлозі. Для забезпечення електробезпеки і підвищення надійності, проводку прокладають усередині залізних або пластикових труб. Труба захищає електропроводку від різних пошкоджень, і дозволяє замінити дріт цілком, не розкриваючи стін і підлоги, просто протягнувши новий дріт замість старого. Місця розташування вимикачів і розеток необхідно продумати заздалегідь. Зазвичай схема електропроводки входить в склад дизайн проекту.

 • Розводка води та каналізації.
 • Влаштування систем кондиціонування і вентиляції. В тому числі відвід конденсату від внутрішніх блоків кондиціонерів.
 • Розводка системи опалення.
 • Підготовка стін і стель.

В залежності від фінішного оздоблення поверхні залежить ступінь попередньої підготовки поверхні. При ремонті квартир всі поверхні, а особливо стіни і стеля вирівнюються до ідеально рівного стану. На практиці це виглядає так: після штукатурки і шпаклювання в будь-якому місці прикладається двометрове правило, і просвіт між ним і стіною не має бути більше 2 мм. Насправді стіни сучасних будинків далекі від ідеалу, а якби їх площина збігалася з горизонтальною і вертикальною, то їх обробка обмежилася б шпаклюванням і обклеюванням шпалерами, або фарбуванням. Правда ж полягає в тому, що перепад стін в сучасних будинках може складати від 1 до 7 см. як повезе. Після того, як стіни і стеля висохли на них наносять шпаклівку, яку після висихання шліфують. Далі, якщо поверхню планується пофарбувати, на неї наносять фінішне шпаклювання і проводять шліфовку.

 • Влаштування цементної стяжки.

У квартирах сучасних багатоповерхових будинків, бетонна підлога ніколи не буває рівною. Така властивість плит перекриття, що є основою для підлоги як в серійних, так і в приватних будинках. За традиційною технологією будівельних фірм, плити виготовляють гладкими лише з одного боку, яка надалі стає стелею нижнього приміщення. Інша сторона завжди нерівна, перепади рівня поверхні можуть досягати 10 см. Для того, щоб зробити цю поверхню ідеально-рівною, найбільш надійною і довговічною для цих цілей вважається піщано-бетонна стяжка. В процесі влаштування стяжки по краях необхідно залишити місце для електропроводки. Влаштування стяжки необхідно почати відразу після демонтажних робіт, оскільки її повне висихання може затягнутися більш ніж на 1 місяць, залежно від товщини шару.

 • Збирання і вивіз сміття.

Задача першої стадії ремонту - максимально розчистити місце і зробити чорнову підготовку для наступних робіт. Від якості попередньої підготовки багато в чому залежить можливість перетворити квартиру, будинок або офіс у «цукерок», тому дуже важлива висока кваліфікація робітників, що виконують ці роботи і, звичайно, рівень дизайн-проекту, відповідно до якого ці роботи проводяться. Але, на жаль, трудомісткість першого етапу - обов'язкова частина технології ремонту.

Стаття 1. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. Вступ.

Стаття 2. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. І етап.

Стаття 3. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. ІІ етап.

Стаття 4. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. ІІІ етап.

 

Menu

Contacts

Mob. Phone:

+38 (093) 533-9-555

+38 (068) 55-2-55-02

Fax:

+38 (032) 22-44-7-24

e-mail:

RUSLAN@LUP.IN.ua

Postal Adress:

79000, Ukraine, Lviv,

Volodymyra Velykogo Str., 7-a, office 93-a

 

Украинский портАл Безкоштовний каталог сайтів