Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. Вступ.

Стаття 1. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. Вступ.

Стаття 2. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. І етап.

Стаття 3. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. ІІ етап.

Стаття 4. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. ІІІ етап.

Ремонт для багатьох людей асоціюється з пожежею за вартістю витрат і сил. Ще не так давно подібний захід міг тягнутися роками, перетворюючи будинок на склад будівельних матеріалів. Правда, вибирати доводилося між вапном і фарбою, але натомість, не доводилося так болісно роздумувати в магазині, якою сумішшю скористатися.

Позбавляємося від старих речей.

Першим кроком на дорозі створення гармонійно-влаштованого житла буде вивіз всього самого непотрібного, ретельно накопичених пожитків. Холодильник, газова плита і кухонний куточок, все це потрібно буде на якийсь час аби куди прибудувати. Але якщо ви вкладаєте в словосполуку «капітальний ремонт» глибший сенс, тоді швидше за все ви вважатимете за краще позбавитися від старих меблів. Не бійтеся розлучатися із старими речами, адже ви ж не думаєте, що в оновленій квартирі вони здорово виглядатимуть. Викидайте рішуче все, і не піддайтеся ностальгічним поривам.

Проектні роботи.

Почати ремонт квартири краще за все з творчих досліджень: доцільності зміни планування,  дизайну інтер’єру всього приміщення і, звичайно, оцінки необхідного об’єму робіт. Дуже часто цим етапом нехтують, або намагаються його зробити у найстисліші терміни. Врешті решт, зекономлені тижні на цьому етапі обертаються затягуванням ремонту на місяці. Грамотно розроблений дизайн-проект допоможе Вам оцінити об’єм та вартість робіт, зекономити на матеріалах, уникнути простоїв в роботі.

  • Дизайн-проект.
  • Проект опалення. 
  • Проект електропостачання та електрообладнання.
  • Проект водопостачання та каналізації.

Замовлення матеріалів та меблів

  • Замовлення вікон та дверей.

Внутрішні двері можна замовляти після того як всі отвори готові та мають остаточні розміри.

  • Замовлення кухоних меблів.

Вже на ІІ етапі ремонтних робіт необхідно мати чіткі креслення кухонних меблів, адже треба знати куди підводити воду, каналізацію, електрику та газ. Переважно креслення інженерних комунікацій, що підведені до кухонних меблів розробляють постачальники кухонних меблів.

  • Замовлення будівельних й оздоблювальних матеріалів.
  • Замовлення опалювальних приладів, сантехніки.
  • Замовлення вбудованих меблів. Замовлення меблів індивідуального виготовлення.

Врахуйте, що значну частину оздоблювальних матеріалів (керамічна плитка, шпалери) та обладнання (сантехніка, сантехнічна арматура, радіатори, рушникосушки) треба замовляти заздалегідь, щоб потім їхня відсутність не затримувала робочий процес ремонту.

Отже, коли ми визначились із об’ємом робіт, можна приступати безпосередньо до ремонту.

При ремонті насамперед необхідно визначити порядок проведення ремонтних робіт. Таким чином, можна заощадити час, знаючи, який інструмент і будівельний матеріал буде необхідний на тому або іншому етапі оздоблювальних робіт, і погоджувати всі попередні організаційні питання. Це у свою чергу дозволить провести всі роботи вчасно, не порушуючи технологію виробництва.

Стаття 1. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. Вступ.

Стаття 2. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. І етап.

Стаття 3. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. ІІ етап.

Стаття 4. Ремонт квартири. Послідовність виконання робіт. ІІІ етап.

 

Контакти

тел. моб.:

+38 (093) 533-9-555

+38 (068) 55-2-55-02

e-mail:

RUSLAN@LUP.IN.ua

адреса:

79021, Україна, м. Львів,

вул. Кульпарківська, 93

 

Украинский портАл Безкоштовний каталог сайтів